پرسش های متداول

فروشگاه ورزشی ارزان

چرا قیمت ها در ورزشی ارزان انقدر ارزان است !؟

فروشگاه ورزشی ارزان یکی از واردکنندگان اصلی لوازم ورزشی در بازار تهران است و زمانی که شما از ورزشی ارزان خرید می کنید کالای ورزشی خود را با تنها یک واسطه از تولیدکنندگان آن به طور مستقیم خریداری می کنید و آن واسطه فقط و فقط فروشگاه ورزشی ارزان است. علاوه بر این سیاست ورزشی ارزان، همان طور که از نامش پیداست؛ ارائه ارزان ترین قیمت ممکن در تمام لوازم و پوشاک ورزشی است. در واقع ما به دور از آگهی های تلویزیونی، بیلبوردها و دیگر تبلیغات گران قیمت، تلاش می کنیم با کاهش این هزینه ها با مشتریانمان در یک مسیر برد-برد قدم برداریم. امیدواریم با همراهی شما این مسیر را ادامه داده و بتوانیم به هم میهنان عزیزمان خدمت کنیم.

چه زمانی می توانم با فروشگاه تماس بگیرم

ساعت تماس با شماره ثابت فروشگاه واقع در منیریه تهران از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۸ شب به غیر از روزهای تعطیل می باشد اما در روزهای تعطیل نیز شما می توانید با شماره همراه اعلام شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

آیا اطلاعات من در سایت محافظت می شود؟

ورزشی ارزان ضمن این که متعهد است تمامی اطلاعات مشتریان را به صورت کاملا ایمن و محرمانه محافظت نماید ، تمامی اطلاعات حساب های شما هنگام پرداخت در سیستم پرداخت امن زرین پال مانند اکثر فروشگاه های معتبر در خارج از فروشگاه انجام خواهد پذیرفت.

پرداخت ها

چگونه به پرداخت های آنلاین و فروشگاه اعتماد کنم ؟

ورزشی ارزان، تامین کننده کالاهای فروشگاه آنلاین ورزشی ارزان، تجربه ای 6 ساله را در زمینه فعالیت رسمی در بازار واردات و پخش محصولات ورزشی را یدک می کشد، اعتماد به این برند را در فروشگاه های محصولات ورزشی می توان بوضوح یافت. فروشگاه اینترنتی ورزشی ارزان در صدد تسهیل خرید مشتریان پر تعداد این شرکت و ارج نهادن به آن عزیزان بنا شده است. فروشگاه آنلاین ورزشی ارزان با کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت، جواز رسمی فروش آنلاین را کسب کرده و تمام پرداخت های فروشگاه ورزشی ارزان از طریق درگاه معتبر زرین پال که به سیستم شتاب نیز متصل است صورت می پذیرد.

سفارشات

برای ارسال محصولات هزینه ها به شکل است ؟

فروشگاه ورزشی ارزان لوازم ورزشی ارائه شده در سایت را به قیمت عمده و با سود بسیار پایین محاسبه می کند و هزینه ارسال آن از طریق پست و به صورت در محل به پست توسط مشتریان گرامی پرداخت می شود اما هزینه ی باربری تا مرکز باربری تهران به صورت رایگان می باشد از آنجایی که هزینه ارسال کالا به شهرهای مختلف و با وزن های مختلف متفاوت است برای محاسبه حدودی هزینه ها با ورزشی ارزان تماس بگیرید.

از زمان سفارش تا تحویل کالا چقدر زمان طول خواهد کشید؟

بعد از اتمام سفارش از طریق سایت، پرسنل ورزشی ارزان برای هماهنگی جهت زمانبندی ارسال مرسوله با مشتریان تماس خواهند گرفت و فاصله زمان سفارش تا ارسال نهایتا ۴۸ ساعت می باشد.

بعد از تکمیل سفارش دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

بعد از تکمیل سفارش پرسنل ورزشی ارزان با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های نهایی را جهت ارسال مرسوله صورت خواهد گرفت.

آیا بعد از تکمیل سفارش به من اطلاع رسانی خواهد شد؟

بله، بعد از تکمیل سفارش از طریق سایت ایمیلی مبنی بر انجام سفارش به همراه کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد.

آدرس : تهران، میدان منیریه، مجتمع کاوه، طبقه همکف، شماره ۲۹

تلفن تماس :۶۶۴۹۰۶۸۹-۰۲۱
شماره موبایل : ۰۹۹۰۹۵۳۲۷۵۳

دسته بندی محصولات